ELEKTRİKLİ PİZZA FIRINI

HAKKIMIZDA

Firmamız İstanbul'da 1977 yılında endüstriyel mutfak cihazları imalatına başlayarak sektördeki yerini almıştır. Halen İstanbul'da deneyimli kadrosu ve yüksek teknolojisyle faaliyetine devam eden firmamız 30 yıllık tecrübesi ile sektörde aranan bir firma olmayı başarmıştır.

Misyonumuz, kaliteli üretim ve hizmet odaklı yaklaşımla endüstriyel mutfak dünyasında meydana gelen yenilik ve gelişmeleri takip edip hızla firmasına yansıtan, ithal mamüller ile rekabet edebilecek kalitede fiyat avantajlı mamüller üreten yenilikçi ve atılımcı bir kuruluş olabilmektir.

Vizyonumuz, hızla gelişen sektöre uyum sağlayarak teknoloji ve bilgiyi üretimin her aşamasında kullanıp, RINNOVA isminin kaliteli üretim ve hizmet anlay...

Firmayı incele

ELEKTRİKLİ PİZZA FIRINI

Tümünü incele
  • Elektronik kontrol sayesinde kullanıcı pişirilecek ürünün özelliğine göre pişirmenin her safhasını kontrol altında tutabilir.
  • 40 farklı pişirme programını hafızaya kaydetme kapasitesi vardır. Pizza, Lahmacun ya da başka çeşit ürün için belirlemiş olduğunuz ideal pişirme zamanı ve fırın ısısını kolayca P01 (Program 01) ile P40 (Program 40) arasında bir program numarasına kaydedebilir ve istediğiniz zaman kolayca hafızadan çağırabilirsiniz.
  • Elektronik kontrol kartı sayesinde Fırın içi ve Taş Yüzeyi ısı kontrolleri birbirinden bağımsız olarak ve 3°C hassasiyetle sağlanabilmektedir.
  • Fırına peş peşe çok sayıda pizza atıldığında veya kapağı açık bırakıldığı zaman 3°C lik hassasiyet çok önem taşır. Fırında ısı kaybı 3°C ye ulaştığında ısıtıcılar hemen devreye girer ve fırın ısısını daha önceden programlamış olduğunuz seviyeye hızla çıkarır.
  • Fırın içi özel dizaynı ve Isı Perdeleme sistemi sayesinde fırın içerisindeki ısının homojen olarak dolaşması ve ürünlerin fırının her tarafında eşit pişmesi sağlanmıştır. Ayrıca ısı perdeleme sistemi ile fırın kapağı açıldığı zaman sıcak havanın büyük oranda direkt dışarı kaçması önlenmiş, önemli bir kısmının tekrar fırın içine girmesi ve dolaşımı sağlanmıştır.
  • Fırın ön camı fırın içinin rahatça görülebilmesine imkan verecek şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca fırın ısısını dışarıya iletmeyerek ısı kaybını maksimum seviyede azaltır.
  • Elektronik kontrol sayesinde fırının istenilen saatte otomatik olarak açılması ve istenilen ısı değerine kadar ısınarak pişirmeye hazır hale getirilmesi sağlanabilir.
  • Fırın Isı İzolasyonu Her taraftan 100 mm kalınlık ve yüksek yoğunluklu Kaya Yünü ile yapılmıştır. Bu sayede çabuk ısınır, geç soğur.
  • Fırın baca mekanizması mevcuttur.
  • Fırın içi aydınlatma lambası kolay değiştirilebilir ve 500°C ye dayanıklıdır.